Panie Mikołaju!

Edukacja muzyczna
Gdzie myszy harcują
Klawiaturowe abecadło
Podkładki małe i duże
12.15.2021

Panie Mikołaju!

Piszę do Ciebie list, ponieważ chciałbym otrzymać produkty gamingowe Volcano. Wiem że Święta tuż, tuż, ale chciałbym dostać od Ciebie fajne produkty, dzięki którym mógłbym pograć sobie w Cyberpunka, bo słyszałem że już go naprawili i dodali fajne DLC i że to fajne RPG jest. No i byłem grzeczny w tym roku!

Chciałbym dostać klawiaturę mechaniczną MODECOM Volcano Lanparty Pudding Edition. Ta klawka z puddingami biała wygląda naprawdę zjawiskowo, chciałbym aby moje stanowisko wyglądało pięknie i widziałem, że ta klawiatura mogłaby upiększyć moje stanowisko. Albo jeszcze lepiej przynieś mi tą małą klawiaturę Volcano Lanparty BT. Mógłbym sobie grać bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, do tego potrzebuję fajnych switchy do grania, a słyszałem że ma ona switche Gateron yellow… Za taką klawiaturę wycałuję Ciebie Mikołaju z całego serduszka!

Do tej klawiatury przynieś mi również słuchawki Volcano Prometheus. Te białe oczywiście, choć jak dasz czarne, to też wezmę. Ale daj białe. One mają ładne podświetlenie, technologię virtual sound 7.1 i w ogóle wyglądają kozacko.

A jak przyniesiesz klawiaturę i słuchawki to dołóż myszkę Volcano Shinobi 3360. Potrzebuję lekkiej myszki z sensorem PixArt 3360, abym mógł być dobry w Cyberpunka, bo podobno tam się strzela i walczy i biega i jeździ i konfiguruje samochód i można wszczepy robić, jest też rozbudowany system rozwoju postaci, a ja bardzo lubię takie rozbudowane RPG. No i ta myszka pomogłaby mi ukończyć grę.

Na koniec Święty Mikołaju przynieś mi proszę podkładkę. Chcę tą dużą Volcano Meru. Zakryje mi całe biurko i jest wodoodporna, więc jak mi się wyleje coś na podkładkę, to nie zniszczy biurka. A do tego miałbym tyyyyylleeeee miejsca do grania! I podoba mi się ona bardzo, bardzo, bardzo.

Dlatego Święty Mikołaju proszę o te sprzęty. Jak jeszcze coś miałbyś w swoim worku, jakąś obudowę czy zasilacz, to ja chętnie przyjmę. No i życzę Ci Wesołych Świąt i nigdy, ale to nigdy nie uważałem że jesteś gruby!