Noworoczne postanowienia

Klawiaturowe abecadło
Podkładki małe i duże
Edukacja muzyczna
01. 3.2022

Tak szczerze, z ręką na sercu – ile razy udało Ci się spełnić noworoczne postanowienie? Jeżeli choć raz, to super… gratulujemy! Jeżeli nie, to zastanów się czy świat Ci się zawalił? Nie? To dobrze, bo Nowy Rok to tylko symbol. W końcu zmiany w życiu możesz zrobić i 17 marca – data z pozoru nic nie znacząca (chyba że ktoś się w tym dniu urodził lub ma imieniny), ale jeśli w tym dniu postanowisz o zmianach na lepsze, to super!

Zagramy z Wami w uczciwe karty - my w 2022 roku nie mamy żadnych „specjalnych” noworocznych postanowień. Będziemy dalej pracować nad nowościami i produktami, które mają umilić Wam czas i pozwolić grać w najlepsze. Z uwagą obserwujemy trendy rynkowe, słuchamy Waszych opinii i opinii recenzentów, a jednocześnie chcemy zaskoczyć Was czymś oryginalnym, nowym i ciekawym. Po prostu dla nas to kolejny rok pracy i słuchania Waszych uwag.

Zauważyliśmy że sporo z Was pyta o sprzęt bezprzewodowy. Tak, pracujemy nad takim i liczymy że w 2022 roku będziecie mogli zaopatrzyć się w nowe akcesoria gamingowe (wireless). Chcemy, żeby produkty nie tylko Wam długo służyły, ale także żeby były jak najbardziej praktyczne i użyteczne oraz by cieszyły Wasze oko. Dlatego planujemy dalej rozwijać sprzęty w białym kolorze (czego przykładem jest klawiatura Volcano Lanparty Pudding Edition white). Być może zaskoczymy Was czymś jeszcze i… liczymy, że będziecie bardzo zadowoleni. W końcu sprzęt musi się prezentować dobrze na gamingowym biurku, prawda?

Możecie też liczyć na to, że w pudełkach znajdzie się jeszcze więcej użytecznych elementów – jak chociażby dodatkowe ślizgacze w myszkach, czy keycapy. Pracujemy nad tym, aby dać Wam jak najwięcej i w maksymalnym stopniu spełnić Wasze wymagania.

W gamingu pragniemy dokonać sporej ewolucji. To na pewno będzie rok nowości produktowych. Dlatego, drogi graczu Volcano, dziękujemy że jesteś z nami. To dzięki Tobie jesteśmy i Ty nas inspirujesz do dalszych działań. Poprzedni rok był dla nas o tyle ważny, że po raz pierwszy otrzymaliśmy rekordową ilość nagród dla naszych dwóch produktów – słuchawek MODECOM Volcano Prometheus oraz klawiatury MODECOM Volcano Lanparty RGB BT. Nigdy jeszcze w naszej historii sprzęty nie otrzymały tyle wyróżnień, co te dwa wspomniane powyżej. A wisienką na torcie jest podkładka MODECOM Volcano Meru – w teście PurePC określona jako „bez wad”. To dla nas duże wyróżnienie.

Zatem noworocznych postanowień nie mamy. Ale mamy dla Was obietnicę, że będziemy robić produkty lepsze, nowocześniejsze i będziemy słuchać Waszych opinii i uwag. Abyście mogli cieszyć się z każdej gry, a sprzęt MODECOM Volcano dawał Wam radość z grania. Wszystkiego dobrego w 2022 roku i widzimy się w wirtualnym świecie przygód i zabawy!