Graj dla siebie, nie dla wyników.

Gdzie myszy harcują
06. 6.2023

Wracasz do domu po pracy lub szkole. Włączasz komputer i swoją ulubioną grę. Nie zastanawiasz się nad tym aby bić kolejne rekordy, chcesz po prostu miło spędzić czas. Nie potrzebujesz topowych zdobyczy technologicznych, te ułamki sekund w grach nie robią Ci większej różnicy, bo grasz nie dla wyników, ale dla siebie – wtedy mysz MODECOM Volcano Veles jest najlepszym towarzyszem w codziennej przygodzie z ulubionymi grami komputerowymi.

Być najlepszym.

Osiągać jeszcze lepsze wyniki, zdobywać coraz większe osiągnięcia – ta myśl często przyświeca nam podczas multimedialnej rozrywki. Zwłaszcza kiedy gramy w sieciowe FPS’y czy inne MMO, które po skończonej rundzie, rajdzie czy alercie (jak zwał, tak zwał) wyświetla na ekranie końcowym tabelę z wynikami wszystkich uczestników gry. Widać wtedy liczbę fragów, zadane DPS, wielkość uleczeń etc. (zależnie oczywiście od gry). I co? Zajmujesz pierwsze miejsce na liście? Oto właśnie chodzi!

Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego, w końcu przyjemnie jest usiąść sobie przed komputerem i pokazać wszystkim kto jest najlepszy. Jeżeli jeszcze do tego powtarzamy te wyniki, czuje się wtedy wewnętrzną satysfakcję z bycia po prostu „dobrym w te klocki”.

Nie dziwi nas takie podejście, zwłaszcza wśród tych, którzy są „łowcami fragów”. Ileż to razy camperzy przodowali w ilości zdobytych fragów wśród wszystkich graczy na mapie? Kogoś może cieszyć i radować taka forma zabawy, ale są i tacy, którzy po prostu chcą sobie pograć, odpocząć, zrelaksować się, a nie z każdym napiętym mięśniem wyczekiwać ruchu piksela na ekranie, aby oddać skuteczny strzał.

Człowieku, nie bądź takim materialistą. Trzeba się wyluzować.

I tu z pomocą przychodzi MODECOM Volcano Veles. Mysz dla graczy za jedyne 69 złotych, która ma proste zadanie – dostarczyć jak najwięcej frajdy. Świetnie sprawdzi się w city builderach, grach strategicznych, symulacyjnych i innych. Jak najbardziej sprawdzi się także w strzelankach i grach MMO, jednak trzeba pamiętać, że do uzyskiwania najlepszych wyników lepiej sprawdzi się np. mysz MODECOM Volcano Shinobi z sensorem PixArt 3360.

Myszka MODECOM Volcano Veles potrafi zachwycić swoim wzornictwem, zwłaszcza po zmroku, kiedy jej efektowne podświetlenie LED RGB rozświetla gamingowe biurko. Do tego jest wyprofilowana pod praworęcznych graczy, pozwalając na wygodne, wielogodzinne granie.

Przewodowa mysz dla graczy MODECOM Volcano Veles to świetny towarzysz podczas każdego grania. Dzięki wygodnej konstrukcji sprawdzi się także podczas nauki oraz pracy. Wysoka ergonomia, efektowne podświetlenie, dedykowane oprogramowanie w którym można zaprogramować makra, trzy przyciski boczne (łącznie jest ich aż osiem), dobrej jakości sensor oraz lewy i prawy przycisk myszy o żywotności 10 milionów kliknięć, to wszystko składa się na jakże udaną konstrukcję, jaką jest MODECOM Volcano Veles.