Czyste i niewinne

Klawiaturowe abecadło
02.25.2022

Biel jest symbolem czystości i niewinności. Biały kolor jest również symbolem nowego początku, kiedy mówimy „zacząć z czystą kartą”. Biel to również higiena i symbolika zdrowia (białe prześcieradła, białe fartuchy lekarzy etc.). Producenci farb natomiast chętnie sięgają po sformułowanie „nieskazitelna biel”, podkreślając czystość symboliki koloru. Biel, niegdyś popularna w samochodach dostawczych i służbowych jako najtańszy, wręcz podstawowy (obok granatowego) lakier, przeszła ewolucję i teraz występuje w segmencie premium często za słoną dopłatą (jak „biel diamentu” w Mercedesie AMG).

Abstrahując od praktyczności bieli, jest to kolor, który może się podobać. Zwłaszcza kiedy nasz pokój stylizowany jest na minimalizm. Często białe meble, białe ściany i ogólnie szerokorozumiany „design” w czystej bieli zyskuje na popularności. Dlatego też niech nie dziwi Was fakt, że poszerzamy rodzinę białych sprzętów. Po świetnych białych słuchawkach MODECOM Volcano Prometheus, pięknej myszce MODECOM Volcano Shinobi oraz zachwycającej klawiaturze MODECOM Volcano Lanparty Pudding Edition, rodzina sprzętów Volcano Gaming powiększa się o nową wersję klawiatury MODECOM Volcano Lanparty RGB w kolorze białym.

Tak samo ale inaczej.

Kiedy spojrzycie na klawiaturę MODECOM Volcano Lanparty RGB w kolorze białym nie zauważycie żadnych zmian, oprócz koloru. Czy to źle czy dobrze? Chociaż klawiatura Volcano Lanparty RGB od lat jest na rynku, stała się na tyle rozpoznawalnym i popularnym modelem, że nie chcemy ingerować w jej aktualnie optymalną konfigurację. Dlatego wciąż znajdziecie tu aluminiową konstrukcję, rozmiar TKL, mechaniczne przełączniki Outemu, podświetlenie LED RGB 16,7 miliona kolorów oraz dedykowane oprogramowanie. A to wszystko podane w przyzwoitej cenie. Jeżeli poszukujesz klawiatury do tzw. „casual gamingu” Volcano Lanparty RGB będzie świetnym wyborem. Bardziej zaawansowanym graczom polecamy natomiast klawiatury MODECOM Volcano Lanparty 2 lub MODECOM Volcano Lanparty RGB BT na mechanicznych przełącznikach Gateron.

Jeżeli szukasz modnej i nowocześnie wyglądającej białej klawiatury mechanicznej – Volcano Lanparty RGB na pewno spełni Twoje oczekiwania. W końcu my też doceniamy nie tylko praktyczność, lecz także estetykę gamingowego stanowiska.